Megjelent az „Ökoiskola

Megjelent az "Ökoiskola cím és Örökös Ökoiskola" cím elnyerésére szól pályázat.

A 2021/2022. tanévre az „Ökoiskola és Örökös Ökoiskola” cím elnyerésére az EMMI hirdetett nyílt pályázatot. A pályázat kiírásának mottója: „Élhetőbb Kárpát-medence: élhetőbb bolygó.” A pályázat célja azon intézmények elismerése Ökoiskola és Örökös Ökoiskola címmel, amelyek egészintézményes módon foglalkoznak a fenntarthatósággal, így járulva hozzá ahhoz, hogy a fenntarthatóság elvei a jövő nemzedékek számára a mindennapok természetes részévé váljanak. A 2021-ben elnyert Ökoiskola cím 2021. szeptember 1-jétől 2024. augusztus 31-ig érvényes.

A pályázaton magyarországi székhelyű nevelési-oktatási intézmények vehetnek részt fenntartótól függetlenül. A pályázat az online pályázati kérdőív kitöltésével és beküldésével nyújtható be 2021. április 30-áig. A pályázat elérhetősége a https://oktatasikerdoivek.emmi.gov.hu/index.php/936492?lang=hu linken található.

2021-03-02 | dr. Klész Tibor | Módszertár