Tanulói adatlapok módosítása

Módosul a tanulói adatlapok módosításának és megküldésének is a határideje a felvételi eljárásban a járványhelyzet miatt.

A járványügyi helyzetre tekintettel 2021. március 22. és 23. helyett március 23-án és 24-én van lehetőség a tanulói jelentkezési adatlapok módosítására az általános iskolában a középfokú felvételi eljárás keretében a köznevelési intézmények működését érintő egyes veszélyhelyzeti intézkedésekről szóló 17/2021. (III. 05.) EMMI határozat értelmében.

A módosulás következtében a módosító tanulói adatlapot sem az eredetileg meghatározott március 24-ig, hanem március 25-ig kell megküldeni az Oktatási Hivatalnak. Az általános iskola eddig az időpontig elzárva őrzi az eredeti, korábban beküldött tanulói adatlap második példányát a középfokú felvételi eljárás keretében.

2021-03-18 | dr. Klész Tibor | Dokumentumsablonok