Megjelent a 2021/2022-es tanévre szóló tankönyvjegyzék

Megjelent a tankönyvjegyzék a következő tanévre.

tankönyv

Megjelent a 2021/2022-es tanévre szóló tankönyvjegyzék, amelyet az Oktatási Hivatal április 9-én hozott nyilvánosságra honlapján (www.oktatas.hu). A 490 oldalas kereshető verzióban és pdf formátumban is megtalálható tankönyvjegyzék két fő részből áll: közismereti, a vallás- és hitoktatáshoz kapcsolódó tankönyvek. Újdonság az előző évekhez képest, hogy a szakképzési tankönyvek már nem az Oktatási Hivatal, hanem a Nemzeti Szakképzési és Felnőttképzési Hivatal honlapján (https://www.nive.hu/) kerültek közzétetelre.

A tankönyvjegyzéken szereplő adatok között megtalálható a tantárgy neve, a kiadói kód, a szerző vagy szerzők neve, az ajánlott iskolatípus, a kiadó neve, a tankönyv címe, az ajánlott évfolyam, a megjelenés helye és éve, az, hogy nyelvoktató vagy két tanítási nyelvű oktatás célját szolgálja-e a tankönyv, a tankönyv ára, a határozat száma, az érvényességi ideje, a kapcsolódó kiadványok, a kiadvány tömege, a kiadói kód és a kapcsolódó kerettanterv is.

2021-04-12 | dr. Klész Tibor | Iskolaszervezés