Agrárszakképzési kutatások publikálása

Összesen négy kutatás jelent meg nemrég az agrárkamara oldalán az agrárképzésben részt vevőkről.

A Nemzeti Agrárkamara összesen négy, még 2019-ben elkészült kutatási anyagot hozott nyilvánosságra nemrég a honlapján (https://www.nak.hu/szakmai-infok/szakkepzes), amelyek az agrárszakképzés területén lefolytatott kutatások eredményeit összegzi.

A „Felmérés az AM fenntartású agrárszakképző intézmények tangazdaságairól, tanüzemeiről és tanműhelyeinek felmérése” című munka 67 oldalon, a „Felmérés készült az agrárszakképzésben tanulók jellemzőiről” című tanulmány 84 oldalon, „Az agrár-munkaerőpiaci folyamatok és azok agrár-szakképzési relevanciája” című anyag 22 oldalon, „Az agrárszakképzésben résztvevő tanulók felmérése” című kutatás pedig 57 oldalon tanulmányozható. A 2021. augusztus 3-án közzétett és az agrárszakképzéssel kapcsolatban rendkívül hasznos információkat tartalmazó dokumentumok szabadon letölthetők pfd formátumban az agrárkamara oldaláról.

2021-08-15 | dr. Klész Tibor | Szakképzés