Szeptember 17-ig lehet jelentkezni az Útravaló programokra

Az Útravaló programok pályázati jelentkezéseit péntekig lehet beadni.

2021. június 14-én megjelent a 2021/2022. tanév Útravaló Ösztöndíjprogram Út a középiskolába, Út az érettségihez és Út a szakmához esélyteremtő alprogramja, amelyet a Belügyminisztérium megbízásából a Társadalmi Esélyteremtési Főigazgatóság mint lebonyolító nyílt pályázatként hirdetett meg.

Pályázat benyújtása az előző éveknek megfelelően az ún. UTR (https://utr.tef.gov.hu/) rendszerben történhet a pályázati felhívásban rögzítetteknek megfelelően. Mind a regisztrációk benyújtásának, mind a pályázat benyújtásának 2021. szeptember 17-én 23:59:59 óra a végső határideje. Határidőben benyújtottnak minősül az a pályázat, amely az elektronikus felületen véglegesítésre és beküldésre került. A korábbi évek gyakorlatától eltérően kizárólag elektronikusan, a pályázati felületre szükséges valamennyi dokumentumot feltölteni.

2021-09-17 | dr. Klész Tibor | Iskolaszervezés