Május 30-án nézhetők meg a kijavított érettségi vizsgadolgozatok

Május 30-án nézhetik meg kormányhivatalokban jelentkezett vizsgázók a kijavított érettségi vizsgadolgozatukat.

Az Oktatási Hivatal tájékoztatása értelmében a megyei, illetőleg fővárosi kormányhivatalokban jelentkezett vizsgázók a kijavított írásbeli érettségi vizsgadolgozatukat 2022. május 30-án (hétfőn) tekinthetik meg. Fontos, hogy ez a betekintési lehetőség csak és kizárólag a megyei, illetőleg fővárosi kormányhivatalokban jelentkezett érettségi vizsgázókra vonatkoznak. A saját középiskolájukban jelentkezett vizsgázók a jelentkezést rögzítő középiskolában tájékozódhatnak a vizsgadolgozatok megtekintésének időpontjáról és helyéről.

Az Oktatási Hivatal oldalán segítségként megtalálható egy kattintással kiválasztható lista is, amellyel az érettségizett kiválaszthatja, hogy melyik kormányhivatalban jelentkezett az érettségi vizsgára.

2022-05-26 | dr. Klész Tibor | Iskolaszervezés