Szeptember tíz a határideje az érettségi vizsgák összegző jelentése megküldésének

Szeptember 10-ig kell megküldeni az őszi érettségi vizsgákra az összesítő jelentést.

Az október-novemberi vizsgaidőszak érettségi vizsgáira vonatkozó összesítő jelentés megküldésének határideje szeptember 10. a 2022/2023-as tanévben. A kétszintű érettségi vizsga adminisztrációs rendszerében elektronikusan meg kell küldeni az Oktatási Hivatalnak, továbbá kinyomtatva, papír alapon tájékoztatás céljából a középiskola fenntartójának az összesítő jelentést május-júniusi vizsgaidőszak esetén március 1-ig, október-novemberi vizsgaidőszak esetén szeptember 10-ig.

Az őszi vizsgaidőszak érettségi vizsgáira szóló jelentkezési lap benyújtásának határideje egyébként 2022. szeptember 5. volt.

2022-09-05 | dr. Klész Tibor | Iskolaszervezés