Adatküldés az országos bemeneti mérések előkészítéséhez

Szeptember 23-ig kell megküldeni az országos bemeneti mérések előkészítéséhez szükséges adatokat az OH részére.

A 2022/2023-as tanévben szeptember 23-ig kell megküldenie az iskoláknak a szükséges adatokat az Oktatási Hivatal részére az országos bemeneti mérések előkészítéséhez. A tanév során négy országos mérés lebonyolítására kerül sor az Oktatási Hivatal által meghatározott ütemezés szerint. A bemeneti mérésekre 2022. szeptember 26. és 2022. november 30. között, a kimeneti mérésekre pedig 2023. március 6. és 2023. június 9. között kerül sor.

A méréseket az Oktatási Hivatal által elkészített – és informatikai rendszerének közvetítésével az iskolák számára elérhetővé tett – digitális mérőeszközök alkalmazásával kell lebonyolítani. A mérések előkészítéséhez szükséges adatokat az iskoláknak a kimeneti mérések esetében majd november 30-ig kell megküldeni az Oktatási Hivatal részére.

2022-09-22 | dr. Klész Tibor | Iskolaszervezés