Meghosszabbították az Apáczai Ösztöndíj pályázat benyújtási határidejét

Február 28-ig meghosszabbították az Apáczai ösztöndíj pályázati határidejét.

A Nemzeti Szakképzési és Felnőttképzési Hivatal (https://www.nive.hu/) 2023. február 17-én pénteken meghosszabbította az Apáczai ösztöndíjprogram pályázat benyújtására eredetileg február 14-ig meghatározott határidejét annak érdekében, hogy a benyújtáshoz szükséges dokumentumok beszerzéséhez, ügyintézéshez elegendő idő álljon rendelkezésre minden pályázó számára.

A Hivatal az Apáczai ösztöndíjprogram keretében a 2022/2023. tanév II. félévre meghirdetett pályázati időszakot a felület újranyitásával úgy hosszabbította meg, hogy a tanulói pályázatok benyújtására 2023. február 21., kedd 08:00 óra és 2023. február 28., kedd 20:00 óra közötti időszak áll rendelkezésre. Az Apáczai ösztöndíjra a nappali rendszerű szakmai oktatásban tanulói jogviszonnyal rendelkező, szakképző iskola, technikum, valamint két tanítási nyelvű technikum 9., 10. és 11. évfolyamának tanulói pályázhatnak.

2023-02-25 | dr. Klész Tibor | Szakképzés