A 2023/24. tanévi mérések nevelőtestületi elemzése, értékelése

Június 16-ig kell nevelőtestületi értekezleten elvégezni az ezévi mérések elemzését, értékelését.

A 2023/2024-es tanévben a tanítási évben, azaz – az egy nappal meghosszabbított tanév miatt – legkésőbb 2023. június 16-ig kell nevelőtestületi értekezleten elvégezni az adott intézményre vonatkozó, az országos kompetenciamérés, a nyelvi mérés, a lemorzsolódással veszélyeztetett tanulókkal kapcsolatos támogató rendszer, valamint a tanulók fizikai állapotának és edzettségének mérési adatait tartalmazó informatikai alapú diagnosztikus értékelő rendszer (NETFIT) rendszer szerinti fizikai fittségi mérések legutolsó rendelkezésre álló adatainak elemzését, értékelését.

(Az érintett iskoláknak a tanulók fizikai állapotának és edzettségének vizsgálata eredményeit a Nemzeti Egységes Tanulói Fittségi Teszt rendszerbe június 15-ig kell feltölteni.)

2023-06-13 | dr. Klész Tibor | Iskolaszervezés