Október 31-ig kell megküldeni a közzétételi listát

Az újonnan létrejött iskola október 31-ig köteles a tájékoztató rendszerbe a közzétételi listát megküldeni.

Az újonnan létrejött köznevelési intézmény képviselője a működés megkezdését követő két hónapon belül, iskola esetében pedig 2023. október 31-ig köteles a tájékoztató rendszerbe a közzétételi listát és dokumentumokat megküldeni.

A nevelési-oktatási intézményi közzétételi lista tartalmazza a felvételi lehetőségről szóló tájékoztatót, a beiratkozásra meghatározott időt, a fenntartó által engedélyezett osztályok, csoportok számát, a térítési díj, a tandíj, egyéb díjfizetési kötelezettség jogcímét és mértékét, az intézmény munkájával összefüggő fenntartói értékelés nyilvános megállapításait és idejét, az intézmény nyitvatartásának rendjét, a tervezett jelentősebb rendezvények, események időpontjait, a pedagógiai-szakmai ellenőrzés megállapításait, a szervezeti és működési szabályzatot, a házirendet és a pedagógiai programot.

2023-11-07 | dr. Klész Tibor | Iskolaszervezés