Szakképzési fotópályázat a Cedefoptól

A Cedefop (European Centre for the Development of Vocational Training) fotópályázatot hirdetett a szakképzésben tanuló bármely korosztály részvételével.

A Cedefop által meghirdetett pályázatra olyan fényképeket várnak, amelyek a szakképzés világában szerzett kollektív élményeket mutatják be.

Egyazon intézményből több különböző tanulói csoport is pályázhat, amelynek beküldési határideje július 15. éjfél. A pályázati kiírás részleteiről az alábbi linken lehet további részleteket találni: http://www.cedefop.europa.eu/en/content/cedefopphotoaward-2017-rules-and-application-form.

A Cedefop, magyarul Európai Szakképzés-fejlesztési Központ az Európai Unió egyik decentralizált ügynöksége, amely 1975-ben alakult és 1995 óta görögországi székhelyen működik. A Cedefop támogatja az európai szakoktatási és szakképzési politika fejlesztését és hozzájárul a végrehajtásához.

2017-07-04 | Dr. Klész Tibor | Szakképzés