24. Educatio szakkiállítás január 11. és 13. között

Január 12. és 14. között lesz az EDUCATIO szakkiállítás.

Az Educatio Nemzetközi Oktatási Szakkiállítás 2024. január 11. és 13. között 24. alkalommal kerül megrendezésre a Hungexpo területén. A kiállítás célja, hogy választ adjon a felsőoktatással kapcsolatos kérdésekre. Feladata összekapcsolni az egyes szereplőket, azaz a hazai és külföldi felsőoktatási intézményeket, tankönyvkiadókat, nyelviskolákat, szakképző intézményeket az érdeklődőkkel, azaz a diákokkal, oktatókkal és szülőkkel.

A továbbtanulni szándékozók mellett a pedagógusok, intézményvezetők és egyéb szakmai kiállítók is egy színtéren értesülhetnek a szakmai újításokról, módszerekről. A rendezvényre látogatók különböző előadások (OH, KIM, HÖOK, egyetemek) keretein belül tájékozódhatnak a magyar felsőoktatás jövőjéről, valamint a kiállítók képviselőivel beszélgetve alkalmuk nyílhat elképzeléseiket közös útra terelni. Az Oktatási Hivatal felsőoktatási elnökhelyettese, Dr. Vanó Renáta például a felvételi általános tudnivalóiról tart minden nap előadást, és arról, hogy az érdeklődők mire számíthatnak a diploma után. A szakkiállítás programjáról bővebb információk a https://www.educatioexpo.hu/ linken találhatók.

2024-01-09 | dr. Klész Tibor | Felnőttképzés