Nevezési határidő a XXXVIII. Koncz Dezső Országos Tanulmányi Verseny regionális válogatóira

Március 1. a nevezési határidő a XXXVIII. Koncz Dezső Országos Tanulmányi Verseny regionális válogatóira.

2024. március 1. a nevezési határidő az értelmileg akadályozott tanulók nevelését, oktatását ellátó általános iskolák diákjai számára megrendezett XXXVIII. Koncz Dezső Országos Tanulmányi Verseny regionális válogatóira.

A versenyt a Belügyminisztérium a 2023/2024. tanévben a sajátos nevelési igényű tanulók nevelését-oktatását ellátó és az integráló többségi általános iskolák részére az anyagilag támogatott országos tanulmányi versenyek keretében hirdette meg. A versenyek előkészítésével és szervezésével összefüggő feladatokat az Oktatási Hivatal látja el. Az iskolai előválogatókra februárban került sor, a regionális válogatókat április 8. és 12. között rendezik meg, a verseny döntője pedig 2024. május 24-én és 25-én lesz.

2024-02-26 | dr. Klész Tibor | Módszertár