„Középen vagyunk!” – V4-es filmpályázat

2018. március 1-jéig lehet jelentkezni a „Középen vagyunk!” – V4-es filmpályázatra, amelyet az Emberi Erőforrások Minisztériuma és az Oktatási Hivatal a magyar V4-es elnökséghez kapcsolódva hirdetett középiskolásoknak.

A versenyek célja, hogy a diákoknak a visegrádi négyekkel kapcsolatos ismereteit élményszerű tanulással bővítse, kommunikációs képességeiket és kreatív eszköztárukat fejlessze. A kiíró olyan 2-5 perces mozgóképes alkotásokat vár, amelyek a visegrádi négyek életét, kapcsolatrendszerét, együttműködési formáit dolgozzák fel.
A pályázatra 2-3 fős, magyarországi középiskolával jogviszonyban álló, 14 és 19 év közötti tanulókból álló iskolai csapatok jelentkezhetnek. Az első díj egy 240.000, a második egy 120.000, a harmadik pedig egy 90.000 forint értékű médiaeszköz-utalvány. A filmpályázatra pedig 2018. március 1-ig lehet jelentkezni. Bővebb információ a http://v4.kozepiskolaiverseny.hu oldalon található.

2017-12-18 | Dr. Klész Tibor | Módszertár