Pályázat középiskolásoknak „Tehetséggel fel!” címmel

Az EMMI az Oktatási Hivatal és az Országos Tudományos Diákköri Tanács kezdeményezésére a 2016., 2017. és 2018. évi középiskolai tanulmányi versenyek legkiválóbb résztvevői számára ösztöndíj pályázatot írt ki.

Azok a középiskolások pályázhatnak 2018. június 13-ig, akik a 2018/2019-es tanévben kezdik meg a felsőoktatási tanulmányaikat. A komoly szakmai és anyagi támogatást jelentő ösztöndíjpályázat célja, hogy azok a fiatalok, akik valamely megnevezett középiskolai tanulmányi versenyen meghatározott eredményt értek el, már a felsőoktatási tanulmányaik kezdetétől támogatást kaphassanak ahhoz, hogy kutatási ismereteket szerezzenek, kutatómunkát végezzenek.

A pályázat nyertesei egyrészt ösztöndíjban részesülhetnek, amelynek összege havi nettó 50 000 forint, másrészt témavezetői támogatást kaphatnak. További információ itt: https://www.oktatas.hu/pub_bin/dload/palyazatok/2018/UNKP_Tehetseggel_fel_palyazati_segedanyag_OKTV.pdf

2018-06-11 | Dr. Klész Tibor | Dokumentumsablonok