Szeretettel meghívjuk Önt a konzultációval egybekötött Ellenőrzés és értékelés a közoktatásban - Országos konferencia tanároknak, tanítóknak, intézményvezetőknek c. szakmai konferenciánkra!

Szeretettel meghívjuk Önt a konzultációval egybekötött Ellenőrzés és értékelés a közoktatásban - Országos konferencia tanároknak, tanítóknak, intézményvezetőknek című szakmai konferenciánkra!

A 2015/16-os tanév számos, jelentős újdonságot hoz a pedagógusok életébe: megindulnak a pedagógiai-szakmai ellenőrzések, intézményi szinten ki kell építeni az önértékelési rendszert, és a minősítések is folytatódnak. Ráadásul a foglalkoztatásban is történtek változások. Minden pedagógus érintett, ezért különösen fontos a naprakész tájékoztatás. Szakértőinktől személyre szabott tanácsot kérhet.

A rendezvényünkön való részvétel minden kedves jelentkező számára (előzetes regisztációt követően) térítésmentes! Kérjük, amennyiben konferenciánk felkeltette az érdeklődését, az alábbi honlapon történő regisztrációval jelezze jöveteli szándékát!

Időpont: 2015. szeptember 29.

Helyszín: Lurdy Ház Konferencia-központ, 9-es terem

Részletes program:

08:15 - 09:00 Regisztráció

9:00-9:15 Köszöntő az Iskolaszolga 25 éves jubileumának kapcsán

9:15-11:15 Dr. Selmeciné dr. Csordás Mária vezető jogtanácsos, ILO-közvetítő és döntőbíró
A foglalkoztatás új szabályai a közoktatásban

11:15-11:30 Kávészünet

11:30-12:30 - Horváth Péter a Nemzeti Pedagógus Kar elnöke, iskolaigazgató
A Nemzeti Pedagógus Kar szakmai tagozatainak működése

12:30 -13:00 Ebédszünet

13:00 - 15:00 Petróczi Gábor iskolaigazgató, közoktatási szakértő
Az intézményi önértékelés - A pedagógusminősítés és az önértékelés kapcsolata

15:00 - 15:15 Kávészünet

15:15 -17:00 Dr. Kolozsváry Judit főiskolai docens, ELTE, szakpszichológus
Ők és mi? Mit tegyünk a digitális generációval?

Technikai információk, kapcsolat

A helyszín kapacitása miatt, csak előzetes jelentkezés alapján tudjuk résztvevőinket fogadni. A rendezvény helyszínén étkezési lehetőség térítés ellenében igénybe vehető.

Kérdéseivel kapcsolatban szívesen állunk rendelkezésére az alábbi elérhetőségeken:

Tel.:( 061) 880-7600
Fax:( 061) 880-7699