Tanácsadói nap Petróczi Gáborral iskolaigazgatóknak

Iránytű iskolaigazgatóknak, avagy hét érv amellett, hogy a jövő tanévben sem fogunk unatkozni! Országos konferencia iskolaigazgatóknak, tanároknak, tanítóknak - a részvétel díjmentes!

Tisztelt Pedagógus Kolléga!

Szeretettel várjuk Önt és minden kedves érdeklődő pedagógus és intézményvezető kollégáját 2019. május 28-án, kedden országos konferenciánkra, amelyen szakértőnk, Petróczi Gábor iskolaigazgató és köznevelési szakértő a jövő tanévre való felkészüléshez, az intézményvezetéssel kapcsolatos teendőkhöz nyújt segítséget konzultációs lehetőséggel egybekötve.

Helyszín: a Menedzser Praxis Kiadó előadóterme
Cím: 1149 Budapest, Nagy Lajos király útja 127. 3. emeleti tárgyalóterem

Program:
15.00–16.00 Előadás
Témák:
– Teendők és stratégiák a 2019/2020-as tanévben a minősítési, tanfelügyeleti és önértékelési feladatok körében
– A minősítési kötelezettségüket nem teljesítő pedagógusok esete
– A pedagógusok leggyakoribb besorolási problémáinak kezelése
– Tipikus problémák a vezetői pályáztatás körül; mi történik a sikertelen a pályáztatás esetén
– Az intézményvezetői megbízás szabályai
– Mikor kell, és mikor nem kell a tanulót osztályozóvizsgára utasítani?
– Digitális kommunikáció – immár az iskolai mindennapokban

16.00–16.30 Konzultáció

A részvétel díjmentes, de regisztrációhoz kötött. Kérjük, hogy amennyiben részt kíván venni tanácsadói napunkon, regisztráljon az alábbi linkek egyikén.

Ha személyesen szeretne részt venni a tanácsadói napon, kattintson ide!

Ha online szeretné nyomon követni a tanácsadói napot, kattintson ide!

Minden kedves érdeklődőt szeretettel várunk!

A Menedzser Praxis Kiadó Szerkesztősége

2019-04-16 | Iskolaszolga.hu | Felnőttképzés