„Alacsony képzettségűek és közfoglalkoztatottak képzése

2016. december 1-jétől indítandók azok a képzések, amelyeket a GINOP-6.1.1-15 kódszámú „Alacsony képzettségűek és közfoglalkoztatottak képzése” című kiemelt projekt keretében többek között a szakképzési centrumok valósítanak meg.

A projekt célja, hogy ösztönözze az alacsony iskolai végzettséggel, munkaerőpiacon keresett kompetenciával vagy szakképesítéssel nem rendelkező felnőtt lakosság, kiemelten a közfoglalkoztatottak részvételét az oktatásban, képzésben, és lehetőséget biztosítson számukra a munkaerő-piaci szempontból releváns képzettség, ismeretek, készségek, kompetenciák megszerzésére. A 2016. december 1-jétől indítandó képzések és a képzők jegyzéke a Nemzeti Szakképzési és Felnőttképzési hivatal oldalán (www.nive.hu) érhető el."

2016-12-12 | Dr. Klész Tibor | Szakképzés