A pedagógiai munka elemzése

Június 30-áig minden iskolának el kell végeznie az idei tanév pedagógiai értékelését. Az értekezletről jegyzőkönyvet is kell készíteni.

Az egész éves pedagógiai munka elemzését, értékelését és hatékonyságának vizsgálatát minden tanév végén el kell végeznie az iskoláknak. A 2019/2020-as tanévben az első félév lezárását követően és a második félév lezárását követően, azaz a tanítási év utolsó napját követő tizenöt napon belül nevelőtestületi értekezleten kell az iskoláknak elvégezniük a pedagógiai munka elemzését, értékelését, hatékonyságának vizsgálatát. Ez a határidő 2020. június 30-án jár le.

A nevelőtestületi értekezletről készített jegyzőkönyvet tájékoztatás céljából meg kell küldeni az iskolaszéknek, az intézményi tanácsnak és az iskola fenntartójának.

2020-06-25 | Dr. Klész Tibor | Iskolaszervezés