Megjelent a közlemény a középfokú beiskolázás tanulmányi területeinek megadásáról

Tegnap megjelent az OH közlemény a középfokú beiskolázás tanulmányi területeinek megadásáról.

Az Oktatási Hivatal 2020. szeptember 30-án a jogszabályban előírt határidőben megjelentette a középfokú beiskolázás tanulmányi területeinek megadásáról szóló közleményt.

Megnyílt továbbá a KIFIR tanulmányi területek és felvételi tájékoztató megadása a középfokú intézmények számára a 2021/2022. tanévre program is. Ebben a középfokú intézmények a közleménynek megfelelően megadhatják a 2021/2022. tanévben induló tanulmányi területeik belső kódjait és jellemzőit, valamint feltölthetik a felvételi tájékoztatójukat.
A KIFIR programrendszer moduljai – a könnyebb hozzáférés érdekében – az Oktatási Hivatal honlapjáról a szülők és intézmények számára készült információk szerint rendezve is elérhetők. A közlemény elérhető az Oktatási Hivatal https://www.oktatas.hu/ honlapján.

2020-10-01 | dr. Klész Tibor | Iskolaszervezés