Elérhetők a miniszteri határozatok a digitális tanrendre vonatkozó szabályokról

Megjelentek az EMMI miniszteri határozat konkrét, legfontosabb elemei is.

koronavírus, digitális munkarend

Az Oktatási Hivatal honlapján (https://www.oktatas.hu/) 2020. november 10-én délután óta megtalálhatók az emberi erőforrások miniszterének a járványhelyzettel kapcsolatos tanügyi döntései.

A 2020. november 11-től a középfokú iskolákban bevezetésre kerülő digitális munkarendre vonatkozóan megszületett a 14/2020. (XI. 10.) EMMI határozat a tantermen kívüli, digitális munkarend bevezetéséről és a kollégiumi ellátással kapcsolatos eltérő szabályokról, továbbá a 13/2020. (XI. 09.) EMMI határozat a szalagavató rendezvények betiltásáról.

Emellett feltöltésre került az Oktatási Hivatal honlapján található „COVID-19” elnevezésű linkre a emberi erőforrások miniszterének (2020. XI. 10.) levele is, amely az érintett intézmények vezetői részére fogalmazza meg a szükséges teendőket.

2020-11-10 | dr. Klész Tibor | Iskolaszervezés