Változnak a tanulmányi versenyek kezdő időpontjai

A tanulmányi versenyek kezdő időpontjai megváltoznak. November 16-ától 12 órakor kezdődnek.

2020. november 11-től bevezetésre került a tantermen kívüli, digitális munkarend középfokú iskolákban a hat és a nyolc évfolyamos gimnáziumok 5-8. évfolyamai kivételével. Az Oktatási Hivatal tájékoztatása értelmében a járvány elleni még hatékonyabb védekezés érdekében és a digitális munkarend végrehajtásának megkönnyítése céljából – az Emberi Erőforrások Minisztériumának Köznevelésért Felelős Államtitkárságával egyeztetve – az Országos Középiskolai Tanulmányi Verseny első, iskolai fordulói, 2020. november 16-ával kezdődően – a versenykiírásban megjelölt kezdési időponttól eltérően – 12 órakor kezdődnek.

2020-11-17 | dr. Klész Tibor | Módszertár