Kiegészült az SZKTV és az OSZTV versenyfelhívás

Módosította az ITM a szakmai versenyfelhívást.

Az Innovációs és Technológiai Minisztérium módosította a 2020/2021. tanévben megrendezendő Szakma Kiváló Tanulója Versenyre és az Országos Szakmai Tanulmányi Versenyre a korábban a Hivatalos Értesítő 2020. évi 62. számában közzétett versenyfelhívását.

A kiegészítés értelmében a felhívás „A verseny időpontja és helye” alcímében az ott megjelöltek mellett a területi előválogatásban valamennyi területileg illetékes kereskedelmi és iparkamara is részt vesz. A területi előválogató helye a kamarák székháza. A Hivatalos Értesítő 2020. évi 63. számában közzétett kiegészítésben szereplő táblázat tartalmazza a területileg illetékes kereskedelmi és iparkamara címét, szakképzési vezetőjének nevét, e-mailcmét és telefonszámát is.

2020-11-25 | dr. Klész Tibor | Szakképzés