Agresszió- és konfliktuskezelés óvodapedagógusoknak
Képzés kezdete: 2018-07-09

Vegyen részt e-learning képzésünkön (online tanulás + fakultatív kontaktórák), és tanulja meg a konfliktuskezelés hatékony eszközeit!

30 órás akkreditált pedagógus-továbbképzés, szakmai agresszió- és konfliktuskezelési képzés.

Kiadványaink előfizetői számára évente 1 alkalommal 1 fő részére a képzés térítésmentes!

A képzés előfizetés nélkül is igénybe vehető, ebben az esetben ára: 29 900 Ft/fő.

Oktató: Lukács-Kéméndi Ágnes és Vass Katalin

A képzés várható kezdete: 2018. július 9.

Amennyiben szeretne részt venni képzésünkön, postázza el címünkre a kitöltött és aláírt szerződést és a jelentkezési lapot legkésőbb 2018. július 9-ig! (A szolgáltatási szerződés és a jelentkezési lap letölthető az oldal alján.)

Az online keretrendszerbe való belépéshez szükséges felhasználónevétésjelszavát a felhasználói kézikönyvvel együtt a jelentkezési lapján megjelölt e-mail címre fogjuk elküldeni 2018. július 9-én!

Menedzser Praxis Kft. 1149 Budapest, Nagy Lajos király útja 127.

Letölthető dokumentumok:

Név: