Személyiségfejlődés és -fejlesztés az óvodában
Képzés kezdete: 2018-11-19

Tisztelt Előfizetőnk!

Vegyen részt blended-learning képzésünkön, mely hatékonyan ötvözi az online tanulás és a kurzus oktatójával való valós idejű (online konzultáció, és személyes konzultáció lehetősége) kapcsolattartás előnyeit, és ismerje meg a gyermekkori személyiségfejlesztés hatékony eszközeit! Kurzusaink ideálisak mindazok számára, akik zsúfolt napirendjük mellett szeretnék szakmailag felkészíteni magukat az új oktatási rend kihívásaira, az új generáció jelentette feladatok sokrétűségére, mindezt otthonról, interneten keresztül az ország bármely pontjáról elérhető rendszerünkben.

30 órás akkreditált pedagógus-továbbképzés, óvodai szakemberek részére, szakmai személyiségfejlesztési tréning.

A OviAdmin előfizetői számára, 1 fő részére a képzés térítésmentes!

A képzés előfizetés nélkül is igénybe vehető, ebben az esetben ára: 29 900 Ft/fő.

Oktató: Lukács-Kéméndi Ágnes és Vass Katalin

A képzés várható kezdete: 2018. november 19.

Kérjük, hogy amennyiben részt kíván venni a képzésben, postázza el címünkre a két példányban kitöltött és aláírt szerződést és az egy példányban kitöltött és aláírt jelentkezési lapot legkésőbb 2018. november 18-ig!

(A szolgáltatási szerződés és a jelentkezési lap letölthető az alábbiakban.)

Az online keretrendszerbe való belépéshez szükséges felhasználónevét és jelszavát a felhasználói kézikönyvvel együtt a jelentkezési lapján megjelölt e-mail címre fogjuk elküldeni 2018. november 19-én!

Ha kérdése van, kérem, keressen minket bizalommal!

061-880-7635

Lajos Dániel

Felnőttképzés

Menedzser Praxis Kft.

1149 Budapest, Nagy Lajos király útja 127.